Lapas

sestdiena, 2010. gada 21. augusts

Festivāls "Rīgas Tekstilmozaīka 2010"


Rīgas kultūras centrā "Iļģuciems" no šodienas līdz 29.augustam būs apskatāmas tekstilmozaīkas darbu izstāde "Manas dzimtās puses vasara" un minikviltu konkursa izstāde "Uguns-Ūdens-Zeme-Gaiss", t.sk., arī šis deķis, kas darināts manai meitiņai Amēlijai :)

Sedziņai dots nosaukums "Pirmās vasaras burvība", jo šī taču ir manas meitiņas pirmā vasara

Šis deķis ir mans "pirmais kucēns" tekstilmozaīkas tehnikā, tāpēc tapināšanas process notika stingrā profesionālā uzraudzībā - mana Minkāna radošā vadībā :)


Uzraugs gan ik pa brīdim manāmi pagura :)

7 komentāri:

  1. Ļoti skaista "Pirmā vasara"! :)

    AtbildētDzēst
  2. Fantastisks darbs! Ciku caku un burvīgs bez gala!

    AtbildētDzēst
  3. Paldies :)
    Kamēr mazā Princese vēl neiebilst par krāsām, stilu un modes aktualitātēm, varu izpausties :)

    AtbildētDzēst
  4. Kolosālas kleitiņas! Nekad vēl nebiju redzējusi tādu aplikāciju! Ideālas mazai princesītei:) Sedziņa ĻOTI smuka!

    AtbildētDzēst
  5. Paldies, Zkss!
    Sedziņa sanāca patiešām princesīga :)

    AtbildētDzēst
  6. KAs tik te šai segā nav iešūts un ierakstīts! Šķiet, glabāsies un ies tālāk no paaudzes paaudzē :)

    AtbildētDzēst
  7. jā, segā patiešām ir gan īpašnieces skaistais vārdiņš, gan mammas rozā sapņi, gan bērnības mīļie lāčuki un gaisīgie tauriņi, gan vasarīgās noskaņas tērpos un ziedos un galvenais - daudz, daudz mammas mīļuma :D

    AtbildētDzēst

Priecājos, ka esi ienācis manā virtuālajā pasaulītē. Vēl vairāk priecāšos, ja atstāsi te kādu labu vārdu :)))
Paldies!