Lapas

pirmdiena, 2011. gada 11. jūlijs

Kas dārzā, kas dārzā - kaķīc rožu dārziņā...

Pēdējā laikā pārāk daudz sūkstos un nīkuļoju - jau labu laiciņu esmu iekritusi dzīvības un nāves jautājuma apcerējumos un kaut kur pa ceļam pazudušās dzīves jēgas meklējumos. Diemžēl, nekas labs no tā visa neizriet, secinājumi ir diezgan bēdīgi... Laikam J.Ziemeļniekam bija tādas rindas: 
"Ej pa dzīvi smiedams,
katrs ceļš ir labs.
Ej pa kuru iedams, 
visur priekšā kaps."
Maigucim šitāds dvēseles stāvoklis noteikti nepatiktu, es pat domās dzirdu viņas ņipro uzsaucienu: "Nu kas ir, ka nevar saņemties!!!" Un man ir kauns, ka patiešām esmu tā panīkusi un tērēju atvēlēto dārgo laiku bezjēdzīgām (pat izcili neauglīgām) pārdomām, kas mani paralizē un neļauj dzīvot ierastā ritmā...

Tā nu apkaunējusies beidzot tomēr norēķinājos ar Kaķa gada parādiņu - apšuvu savu kalendārīti. Nu arī man ir bezkaunīgi elegantā minka, kas bradā pa rozēm :)
Pie iepriekšējās minkas man ļoti iepatikās Annas apzīmējums - ka tas esot tik "Inesīgi", ceru, ka šis neatpaliek... Šoreiz lielāks uzsvars uz rozā toņiem.


Mežģīnīte te...
... un mežģīnīte tur, mežģīnītes šur un tur :)

Izskatās, ka pat ļoti pietrūkst zaļās mirdzošās pērlītes actiņās - kaut kā nav kaķes skatienā dzirkstelītes...
Būs vien tās pērlītes jāiešuj

Nu tad esmu apņēmības pilna saņemties un 
lai jums arī astes vienmēr gredzenā!

12 comments:

  1. kā vienmēr - apbrīnojami skaisti!!

    AtbildētDzēst
  2. Burvīgs kalendārs!!! Iekšpusē mežģīne arī ir ļoti vietā! Nevaru īsti bildēs saprast izmērus, bet laikam tāds miniatūrs kalendārs?

    AtbildētDzēst
  3. cik skaists izšuvums :) apbrīnojami :)

    AtbildētDzēst
  4. Ļoti elegatns mincenes iznāciens! :) Un vēl iekš tām rozītēm - romantiska koķete! :) Skaists darbiņš, Inese!

    AtbildētDzēst
  5. Tik sievišķīgi maigi!Un tā lina mežģīnīte!Man patīk Tavs veikums!

    AtbildētDzēst
  6. Wō, cik skaisti!
    Bet dzīvē kā jau dzīvē - tad uz augšu, tad leju, tad atkal uz augšu. Vajag tik pacelt acis! :)

    AtbildētDzēst
  7. paldies, mīļās, man liels prieks redzēt, ka jums patīk. Pati jūtos ļoti lepna, ka beidzot to izdarīju - kā smejies, divus gadus briedu, lai pēc tam pa dažām stundām to izdarītu... :)))

    AtbildētDzēst
  8. ak, jā - par izmēriem: tas ir mazais kalendārītis 9 x 16 cm

    AtbildētDzēst
  9. Ir "Inesīgs", ir!:))) Un tās mežģīnītes... ļoti pa skaisto:)))

    AtbildētDzēst
  10. Kam laiks, tie aiziet un palīdz mums no mākoņmalas ar to, ko paspējuši dot... un sāpes ir jāizdzīvo. Jūtu līdzi.

    Un kaķe feina tiešām ar uzmundrinošo gredzentiņ' astes galā! un tik skaists roždārziņš! Vai-vai!!!!

    AtbildētDzēst

Priecājos, ka esi ienācis manā virtuālajā pasaulītē. Vēl vairāk priecāšos, ja atstāsi te kādu labu vārdu :)))
Paldies!