Lapas

ceturtdiena, 2011. gada 14. jūlijs

Rozīte - kaut kāda ne tāda...


Jau sen i-net plašumos noskatīju rozīti, kuru, skaidri zināju, ka man noteikti vajag.
Sākotnēji īsti neatceros, vai nu šķībi skatījos, vai tiešām shēma bija nepareiza pievienota - bet neko no tās nesapratu un atliku rozītes tamborēšanu uz tālākiem laikiem. Bet te nesen atkal to ieraudzīju un nu arī shēmā atradu pazīstamas līnijas - tā nu tapināju augšā... un smagi vīlos - nu ne tuvu nav tāda, kā bildē :(

Pirmajam mēģinājumam uzreiz sapratu, ka diedziņi ir dažāda rupjuma (to pamanīju tikai tamborējot...) un tāpēc ziedlapiņas neizkārtojas tā kā vajadzētu
Otru tamdēļ mēģināju vienkrāsainu - un tik un tā nav ne tuvu oriģinālversijai...

Tā arī netieku gudra, kurā vietā man rokas šķības :)
Vēl ir doma pamēģināt nevis ar īrisa diegu, bet tamborējamo - varbūt kaut kā savādāk izskatīsies...

Ja jums ir kāda ideja, ko es daru nepareizi, lūdzu padalieties - nu dikti gribas to skaisto rozi uzziedināt!

14 comments:

  1. Rozīte tiešām skaista,tik skaista, ka mēģināšu arī es, domāju lieta diedziņos.Došu ziņu, kad pamēģināšu.

    AtbildētDzēst
  2. У меня тоже эта схема есть, надо попробовать связать! Погляжу, что выйдет, напишу.
    Мне кажется нужны хлопковые нитки, которые не скользят. Твоя розочка очень похожа, просто из-за ниток лепестки закрутились.( ну это я так пока думаю)))

    AtbildētDzēst
  3. А мне кажеться, что когда вяжешь надо цеплять начало следующего лепестка не к нижнему ряду а к только что связанному, отступая столбика 2-3, тогда ленестки один на один заходить будут и волна уйти должна... хотя я не прбовала...

    AtbildētDzēst
  4. Man arī šķiet, ka diega vaina. Varētu būt, ka neslīdīga kokvlina tiešām piedotu stingrumu un formu.
    Lai arī nav tieši gribētais, bet puķītes tāpatās ir skaistas, es teiktu dejojošas - itkā dejo kuplās balles kleitās :)

    AtbildētDzēst
  5. vaina iespējams dzijas izvēlē un varbūt arī ciešāk ir jātamborē. bet tas mans skatījums tik :)

    AtbildētDzēst
  6. paldies, meitenes
    Biene, Fejka - lūdzu pamēģiniet to uztamborēt - ļoti priecāšos, ja atrādīsiet savu veikumu
    fialo4ka - не поняла... или всё таки поняла - это следующий лепесток насадить на предыдущий... можно попробовать, хотя по схемке все лепестки отдельно
    Daiga - tā problēma ir tamā, ka tās rozītes nemaz netur formu - tikai tam brīdim, kad katru ziedlapiņu ar pirkstiem iztaisno un sakārto... bet tūliņ tās atkal saveļas haotiskā čokurā :(

    AtbildētDzēst
  7. Madara - ciešums un vaļīgums man arī ir viens no jautājumiem - tā kā esmu kaut kur labi nolikusi pareizo tamboradatu, tamborēju ar mazāka izmēra un diezgan pastingri (īstenībā vaļīgi tamborēt man nemaz i nesanāk :D), tāpēc pagaidām visu vainu novēlu uz nepareizu diega izvēli :) - varbūt te meitenes uzbimborēs no pareizajiem diegiem, tad būs redzama atšķirība

    AtbildētDzēst
  8. Iespējams, vari pamēģināt rozīti iecienitināt (iestīvināt), kā to mēdz darīt ar tamborējumiem :)

    AtbildētDzēst
  9. Paldies par shēmiņu! Ieseivoju un mēģināšu es arī uztamborēt. Šādas puķītes shēma man vēl nebija krājumos.
    Kad tamborēju puķītes Martas spilvenam, nonācu pie secinājuma, ka piešūtas pie pamata tās izskatās nesalīdzināmi labāk. Es tamborēju no MAXI tambordiegiem no Kumodes un Coats tambordiegiem no Maximas, un vēl no Filati veikala raibajiem tambordiegiem.Visi tambordiegi bija ļoti labi. Tamboradatas- rupjākiem diegiem Nr 1,75 , bet smalkākajiem Nr.1,25.
    Aizpildi vidiņu šai puķītei, tad acis piesiesies pie vidiņa un pati puķite izskatīsies arī citādi.

    AtbildētDzēst
  10. Vari apskatīt manu mēģinājumu, taču tā kā piemirsu shēmu mājās, tad sanāca tikkai nedaudz līdzīga, bet secinājumus izdarīju arī šadi attālinājusies no patiesības.Šķiet viņa Tev tāda vaļīgi tamborēta vai arī diedziņi jāpaņem ne tik mīksti.Taču man vienalga viņa patīk!

    AtbildētDzēst
  11. Vēl viens secinājums - cik cilvēku, tik rokrakstu ( tik puķu)!Esmu nedaudz vīlusies savās prasmēs un novērtējusi māku darīt kaut ko pēc parauga.Man šķiet, ka lai Tu atbildētu uz savu jautājumu, Tev pašai jāpamēģina cits diedziņš, cits blīvums...Centos, bet man nesanāca Tev palīdzēt!

    AtbildētDzēst
  12. :))) Mīlīgs ziediņš, lai arī citāds, ne tāds kā paraugā. Būs kaut kad jāpamēģina arī man, jo kā Maija teica, cik meiteņu, tik variantu ziediņiem:))) un tas jau arī ir tas jaukākais, ka nesanāk vienādi! :)))

    AtbildētDzēst
  13. Ну вот что у меня вышло
    [url=http://fotki.yandex.ru/users/fejka76/view/396180/][img]http://img-fotki.yandex.ru/get/4517/107983990.2/0_60b94_d151b3e8_M.jpg[/img][/url]
    [url=http://fotki.yandex.ru/users/fejka76/view/396180/]http://fotki.yandex.ru/users/fejka76/view/396180/[/url]
    Я ее не гладила, не крахмалила, вот связала и чуточку расправила только.

    AtbildētDzēst
  14. par biezu adata tik smalkam diegam, tamboreet vajag arii stingraak.

    AtbildētDzēst

Priecājos, ka esi ienācis manā virtuālajā pasaulītē. Vēl vairāk priecāšos, ja atstāsi te kādu labu vārdu :)))
Paldies!