:), :) un vēlreiz :) !
Здорово!!! Насмеялась от души :))))))))))Спасибо!
Pinlība piekrītu Tevis teiktajam - nav pasaulē dievīgāku radījumu par kaķiem.Pirmo bildi ieraugot, likās tas no Tavas runča ikdienas, bet bildes kolosālas. Savējos arī sazīmēju.Lai laba slinkošana, kaķu mīlul!
:)))) Sasmējos par mīļkaķiem! Uz reiz jautrāks prāts ko tādu redzot! Paldies Tev! :))))
Priecājos, ka esi ienācis manā virtuālajā pasaulītē. Vēl vairāk priecāšos, ja atstāsi te kādu labu vārdu :)))Paldies!
:), :) un vēlreiz :) !
AtbildētDzēstЗдорово!!! Насмеялась от души :))))))))))
AtbildētDzēstСпасибо!
Pinlība piekrītu Tevis teiktajam - nav pasaulē dievīgāku radījumu par kaķiem.
AtbildētDzēstPirmo bildi ieraugot, likās tas no Tavas runča ikdienas, bet bildes kolosālas. Savējos arī sazīmēju.
Lai laba slinkošana, kaķu mīlul!
:)))) Sasmējos par mīļkaķiem! Uz reiz jautrāks prāts ko tādu redzot! Paldies Tev! :))))
AtbildētDzēst