Lapas

sestdiena, 2011. gada 6. augusts

...nu kā viņus var nemīlēt :)

...mazliet pagrēkoju - paslinkoju - un sev par prieku vēlreiz atgādināju, ka nav pasaulē dievīgāku radījumu par kaķiem :)))



















4 komentāri:

  1. Здорово!!! Насмеялась от души :))))))))))
    Спасибо!

    AtbildētDzēst
  2. Pinlība piekrītu Tevis teiktajam - nav pasaulē dievīgāku radījumu par kaķiem.
    Pirmo bildi ieraugot, likās tas no Tavas runča ikdienas, bet bildes kolosālas. Savējos arī sazīmēju.
    Lai laba slinkošana, kaķu mīlul!

    AtbildētDzēst
  3. :)))) Sasmējos par mīļkaķiem! Uz reiz jautrāks prāts ko tādu redzot! Paldies Tev! :))))

    AtbildētDzēst

Priecājos, ka esi ienācis manā virtuālajā pasaulītē. Vēl vairāk priecāšos, ja atstāsi te kādu labu vārdu :)))
Paldies!