Lapas

pirmdiena, 2010. gada 6. septembris

Rožu lācītis

Mans rožu lācītis - daudzējādā ziņā pirmais: pirmā rotaļlieta, ko esmu šuvusi, pirmās rokoko rozītes, ko, pateicoties šim lācītim, esmu diezgan labi iepraktizējusies, pirmais manas "rozā ēras" aizsācējs.
Šo lācīti sāku šūt pagājušajā vasarā, jau zināju, ka gaidāmais bērniņš būs meitiņa - tāpēc domas pie rozā un rozēm vien kavējās.

Te vēl lācītis tikai nojaušams - visas detaļas, kuras izšūtas: galviņa, priekšķepiņas, pēdiņas un vēderiņš. Tā kā rotaļlietas iepriekš nebiju šuvusi, tad īsti nezināju, kāds būs lācītis, kad šīs detaļas sapildīs un savienos.
Jāsaka godīgi, rezultāts man īpaši nepatīk. Tagad jau gan esmu pie viņa pieradusi un viņš pat liekas simpātisks. Bet citiem lāčiem gan meklēšu citas piegrieztnes - šī noteikti nav īstā!
Arī krāsas izvēle nav laba - lācīts izskatās plikiņš un vairāk pēc žurkulēna vai kāda cita zvēra, tikai ne pēc lāča :)

Te tuvplānā izšuvumi:

Dikti daudz kļūdu apzinātas, tāpēc vien šis darbiņš ir vērtīgs. Nākamais lācis, ja tādam vēl saņemšos, noteikti būs savādāks, gribas ticēt, ka smukāks un labāks par šo...

Rožu Lācīc pēc nelielām izmaiņām skatāms ŠEIT!!!

7 komentāri:

  1. Tādu oriģinālu un skaistu rotaļlietu -ar dvēseles odziņu redzu pirmo reizi!

    AtbildētDzēst
  2. :D paldiesiņš :)
    Kā "rotaļlieta" gluži nesanāca - lāčuka piegriezne nav īsti laba, kad sapildīju un sašuvu, tad nācās vēl piekoriģēt, kā rezultātā tas pārtapa tikai par dekoratīvu lāčuku :(
    Bet es jau vēl ceru atrast veiksmīgāku piegriezni, vai arī iemācīšos pati tās zīmēt - tad varēs cakināt atkal :D

    AtbildētDzēst
  3. jauks darbs, liecina, ka pietiek pacietības..

    AtbildētDzēst
  4. :D ... uz beigām jau tā pagrūtāk bija ar to pacietību - tad iestājās cita izjūta: kad jau tik daudz ir sašūts, tad vairs atpakaļceļa nav :D

    AtbildētDzēst
  5. vienkārši burvīgs tev sanācis ir šis lāčuks! mani interesē šī izšūšanas tehnika, kā to sauc? šito lietiņu gribas iemācīties!

    AtbildētDzēst
  6. paldies :)
    Ja par rozītēm jautā - tad man liekas, ka tās saucas "rokoko rozītes" - tā vismaz es viņas saucu... (atradu rokdarbu grāmatā: "garenie mezgliņi" un "mezgliņu rozītes" - čista latviski :D), pārējais - ķēžu dūriens un franču mezgliņi

    AtbildētDzēst
  7. Šis gan tik ļoti mīlīgs un skaists :) Tiešām liels un smalks darbiņš padarīts :) Man būtu žēl tadu dot rotaļāties...

    AtbildētDzēst

Priecājos, ka esi ienācis manā virtuālajā pasaulītē. Vēl vairāk priecāšos, ja atstāsi te kādu labu vārdu :)))
Paldies!