pirmdiena, 2010. gada 8. novembris

Ziemassvētku brīnuma gaidās


Es ticu brīnumiem! Tomēr zinu, ka pašai jānobruģē celiņš, pa kuru brīnums pie manis var atnākt…

Piereģistrēju savus bērnus Bērnu Ziemassvētku vēstuļu apmaiņas punktā un jau priecājos par Ziemassvētku apsveikumu sūtīšanas un saņemšanas prieku, kāds bērniem radīts.
Tas man lika aizdomāties par n-tajiem darbiņiem, kas vēl jāuzspēj līdz Ziemassvētkiem, par dāvanām, kas jāsarūpē mīļajiem un tuvajiem, par vēstuli, kas jāgatavo Rūķim (ticiet vai nē, mans lielais 9-gadīgais bērns vēl patiesi tic Ziemassvētku vecītim un Lieldienu Zaķim, kas nozīmē, ka visus šos gadus esmu lieliski pastrādājusi).
Bet kur starp to visu esmu es pati? Sapratu, ka gribu Ziemassvētku brīnumu arī pati sev – ne tikai izpušķotās mājas īpašo gaisotni, ne tikai pateicību par dāvanām un sarūpētajiem svētkiem, bet īstu PĀRSTEIGUMU.

Egoistiski? Savtīgi? Varbūt… bet vai neesam to pelnījušas?

Tāpēc aicinu jūs piedalīties brīnuma sagatavošanas priekšdarbos. Zinu, ka darba pilnas rokas jau tāpat, jāpaspēj neiespējamais – taču šobrīd aicinu padomāt par sevi, par savu prieku, atverot dāvanu, ko saņemsiet no kāda zināma vai ne tik zināma Rūķa.
Spēles noteikumi pavisam vienkārši – daudziem tas nebūs nekas jauns, jo citos rokdarbu forumos tas ir ierasts pasākums – līdzīgi kā bērnu vēstuļu apmaiņas punktā, atsūtiet savu vārdu un adresi uz manu e-pastu (inesb@navigator.lv) līdz 18.novembrim; līdz 21.novembrim savā e-pastā saņemsiet tā laimīgā vārdu un adresi, kam gatavosiet Ziemassvētku dāvanu (tādā veidā jūs zināsiet, kam gatavojat un sūtīsiet dāvanu, bet nezināsiet, no kā saņemsiet pārsteigumu sev).* Būs atlicis nepilns mēnesis dāvanas pagatavošanai…
Tā kā iedvesmai nepatīk pasūtījumi, tad neuzdrošinos ierobežot dāvanu tematiku – pamatnosacījumi: tās ir pašdarinātas lietas, darinātas ar mīlestību un sirsnību (pieļauju, ka savādāk mēs nemaz neprotam), īpašas un neatkārtojamas.
Tā mēs būsim noķērušas (nepatīk man vārds „nošāvušas”) divus zaķus vienlaicīgi: īstenosim savu prieku dāvināt un pārliecināsimies, ka brīnumi notiek arī ar mums!

Sanāk negodīgi, jo būšu vienīgā, kas zinās dāvanas gatavotāju :), bet mans lielais Ziemassvētku brīnums būs jūsu atsaucība, uz ko ļoti ceru...

* jūsu atsūtītā informācija netiks izmantota nekādam citam mērķim, kā vienīgi nosūtīta Rūķim dāvanas sūtīšanas vajadzībai. Dati pie manis būs lielākā drošībā, nekā VID datu bāzēs

12 comments:

Laine teica...

Kolosāla doma!!!!!! Patiešām!:DLai izdodas!!!! Es varētu par to uzrakstīt arī savā blogā!

Kids Gazette teica...

Es vēl patrenēšos rokdarbos un nākamgad noteikti piedalīšos... jo pagaidām šuju tādas bērnu lietas :)

Inese teica...

Paldies, Laine :) Būtu jauki, ja tu ierakstītu savā blogā.
Nerunājot aplinkus, es ļoti priecātos, ja arī tu piedalītos :)

Inese teica...

Kids Gazette - kur esam mēs un kur nākamais gads??? Varbūt tava dāvaniņa pie tevis grib aizceļot jau šogad :D

Anonīms teica...

O, laba doma!!!
Tikai... es šodien blonda, nesaprotu, kur lūkoties pēc e-pasta adreses.

Anonīms teica...

Ha, tiešām blonda! Ar otro reizi atradu. :D

Inese teica...

:D - tas e-pasts laikam ir tāds nepamanāms, bet man neizdevās iekrāsot to košākā krāsā - es arī esmu blonda :D

Plūmīte teica...

Es [arī] nemāku atrast e-pasta adresi.

Inese teica...

vārdiņā "e-pastu" ir links uz manu e-pastu, uzklikšķinot uz tā, vajadzētu visam notikties :)

Inese teica...

palaboju - tekstā ieliku arī e-pastiņu :)

Laine teica...

Man tieši tā pati liga bija - nemācēju atrast, tad aizmirsu pavisam un tikko atcerējos un noteikti pieteikšos!

Inese teica...

kā es to biju forši paslēpusi :D