trešdiena, 2011. gada 10. augusts

Pūkainā saulīte :)

Kamēr es te čakli strādāju, acis nepacēlusi, ne rīta, ne vakara, ne arī saules gaismas redzējusi, ir man kāda SAULĪTE, kas katru manu dienu izgaismo ar tikai sev vien raksturīgo gaismu - mans KARALIS - MINKĀNS :)

Guļ Viņš mīļi, nevienu it kā netraucē :)
Nu izņemot to, ka pie šāda skata es vairs nespēju koncentrēties darāmajam, kā vien lūkoties uz šo Dieva svētībiņu......un brālītis Rūdis tepat vien blakus - meditē, vienvārdsakot (bet galviņā joņo doma: "Kam vēl šodien neesmu novēlējis labu dienu?") ...nu viņu arī it kā nekas te neinteresē...

... ja nu vienīgi tas OBJEKTS, kas tur mētājas :)

Un nu jau norisinās man zināmais sižets - it kā labu gribēdams, Rūdīts ņemas pucēt savu brāli, kurš esot slinks pēc dabas un pats nejēdz sakopties (nu tā Rūdis stāsta :D)

... un pucē, un pucē, neskatoties uz Minkāna vārgajiem žestiem, kas tā vien brēc: "Nu ej ka tu maziem solīšiem... un liec takš man mieru!"


Rezultāts atkal 1:0 Rūda labā (tur i pie zīlnieces var neiet, iznākums viegli paredzams :D) - Minkāns prom, Rūdis ieritinās vēl neatdzisušajās cisās... Melnais darbiņš padarīts :)

Nu vai nav viens mīļš, burvīgs radījums. Tikai tak labu gribēja (kā Oļiņietei - Dieva vārds vien mutē :D), bez jebkādas slēptas pakaļdomas :)))

7 komentāri:

Daiga teica...

Dievīgi bezgala!
Tik smuki kaķi! Stāstījums vienreizējs kā vienmēr :D

Irēna teica...

ak mīļumiņi! vienreizēji.

Inese teica...

Es arī tik ļoti ļoti vēlos kaķi!!!

Aija Elliņa teica...

Es arī vienmēr brīnos, kā šādās mazās un mīļās galviņās rodas tādi intrigu pilni plāni! :D Labie kaķi- mīļumiņi! :)

Inese teica...

jā, nedrīkstu taču es tā egoistiski viena pati par viņiem priecāties :D
Inese - kaķus noteikti vajag divus: i viņiem nebūs garlaicīgi, i saimniekiem dubults prieks :), vienīgi ieteiktu ņemt abus vienlaicīgi, lai nebūtu lieka stresa un teritorijas dalīšanas
Aija - dīvainākais jau ir tas, ka ārēji šķiet, ka nekādu intrigu un plānu nemaz nav :)

Aija Elliņa teica...

Inese, tur jau tā lielā gudrība slēpjas! :)

Inga teica...

:)) feins stāsts Tevim! Viltnieki mīļi bez gala!:)))
Es arī apsveru domu, ka kaut kad vajadzētu vēl vienu kaķi, tik baidos, vai Pincei tas otrs patiks... tāpēc pagaidām viena viņa:)))