piektdiena, 2012. gada 13. janvāris

Viss plūst un mainās

Redz kā vakar bildētās balkonpuķes izskatījās tik koši un pavasarīgi, bet jau šodien sniega villainē ietinušās - pavisam cits skats uz dzīvi :)Laikam jau ar šo vēso dabas velti izbeigsies arī mūžzaļības ideja :)))

P.S. It kā jau prieks par sniedziņu, bet kaut kā šogad tas tik vēlu, ka vairs i negaidīju, i nemaz to vairs negribas, jo izrādās, ka cepures nav, cimdi pazaudēti, zābaciņi nepiemēroti u.t.t.u.t.j.p., vienvārdsakot, mierīgi varu izlaist ziemu un uzreiz sagaidīt pavasari :)

3 komentāri:

Madara teica...

es par to pašu. jau gribu pavasari. kad man jākuļas uz Liepāju un mājās, pa vidu bērni un izvadāšana uz dārziņu. Tad to sniegu salu un augstumu - brrr kā negribas vairs :)

Inga teica...

Bet šajā brīdī tik skaisti izskatās!! Tavi ziedi sniegā!:)))
Ja tā padomā - ziema droši vien šogad būs īsa;) Un pavasari vislabāk var izbaudīt vērojot kā kūst sniega kupenas un pil lāstekas:))) Mūsmāju cimdi ar jāmeklē bija tā pamatīgāk kā citas reizes:D

Anna teica...

Man gandrīz tas pats- vairs jau negribējās to sniegu, jo sarasts, ka nav, bet Gaspažiņas gan žēl bija-nīka laukā visu skolēnu brīvlaiku, jo īsti jau nebija, ko ārā darīt. Mums prīmuliņas jau dobē bija saziedējušas...