svētdiena, 2012. gada 21. oktobris

Mākonīte Nr.2 / Облачко 2


Diemžēl tā ir gadījies, ka meitiņas Mākonītim un Mākonītei slodze bijusi tik liela, ka nav vairs saglābjams - pāri palicis vien lupatu mudžeklis (paskats tik drausmīgs, ka pat fotografēt nevaru atļauties...), bet meitiņai tas tik ļoti nepieciešams, un viņa nudien neredz tā baismīgo izskatu.
К сожалению случилось неотвратимое, у нашего Облачка нагрузка была настолько большой, что его не спасти - осталось лишь кучка тряпок (выглядит на столько страшно, что даже фотографировать не осмеливаюсь...), но доченьке он нужен как воздух и она действительно не видит какой страшненький он стал.

Jau iepriekš uzmanīgi mēģināju viņu pierunāt, ka šo Mākonīti jālaiž atpūsties un ka varbūt varam uzšūt jaunu... Bet tāda auduma gan man, protams, vairs nav - un pat līdzīga nav... Viendien pat ar meitiņu mēģināju sarunāt, no kāda cita audumiņa viņa gribētu mākonīti - nekas labs no tā nesanāca: viņa grib SAVU MĀKONĪTI un viss, neko citu nevajag!!!
Осторожно уже пыталась уговорить её, что Облачко надо отпустить в заслуженный отдых и что, возможно, мы можем сшить новое... Но такой ткани, конечно же, у меня больше нет - и даже похожей нет... Как то даже пыталась договоритса с дочкой о другой ткани, из какой бы она хотела облачко - ничего хорошего из этого не вышло: она хочет СВОЕГО ОБЛАЧКО и все тут, ничего другого не надо!!!!

Šajās brīvdienās meitiņa ir prom laukos un es tomēr mēģinu - uzšuvu jaunu mākonīti: no mīļi mīksta flīsiņa un meitiņas flaneļa paladziņa. Ļoti ceru, ka viņa nespēs pretoties savai mīļākajai krāsai - rozā - un mīlīgajiem kaķēniņiem uz flanelīša :)
В эти выходные дочка в деревне, и я всё таки решилась - сшила новое облачко: из милого и мягкого флиса и дочкино фланелевой пелёнки. Очень надеюсь, что она не сможет противостоять своему любимому цвету - розовому - и милым котятам на фланели :)Atšķirībā no iepriekšējās reizes, šoreiz nebija stresa par izdošanos vai neizdošanos... Nav pat bailes par to, vai meitiņa pieņems šo jauno Mākonīti, jo viņai ir vecais, labais Mākonītis (vairāk gan skrandu kaudze), kas ar varu nost ņemts netiks. Tā ka, ja šis iepatiksies, būšu ļoti priecīga un veco Mākonīti varēšu uzmanīgi izmazgāt un noglabāt kādā kastē par piemiņu. Bet ja neiepatiksies, ar nav liela bēda... Man pašai jau šī Mākonīte patīk, mēs ar meitiņu varēsim ņurcīt katra savu :)
В отличие от предыдущего раза, на этот раз обошлось без стресса по поводу получится или не получится... Даже не опасаюсь насчет того, примет ли дочка это новое облачко, потому что старое облачко (скорее тряпье) насильно отнимать никто не собирается. Так что, если понравитсябуду очень рада и старое облачко смогу аккуратно вымыть и положить в коробку, сохронить на память. Ну а если не понравится, не велика беда... Так как мне самой это облачко уже нравится, будем с дочкой мять каждая своё облачко ​​:)

Izdomāju, ka paladziņa strēmeles kopā nešūšu, lai mākonītim volāni saglabājas katrs kā atsevišķa detaļa. Tāpat nolēmu neapšūt malas, bet aptamborēt ar baltu diedziņu - kā jau īstam mākonītim, saules apspīdēta kruzuļaina maliņa :)
Решила, что полосы пелёнки вместе сшивать не буду, пусть воланчики остаются по отдельности. Также решила не обтачивать края, а белой ниточкой обвязать - чтобы было как настоящее облачко, с освещенными солнцем краешками :)
Procesā jau sākās izvirtības - katrai daļai izvēlējos citu tamborējuma veidu - tādas nu dažādas tās cakas :)))
В процессе уже начался разврат - каждому кусочку воланчиков выбрала свой узор - вот такие вот разные края у облачка :)))Šoreiz netaisīju abpusēju mākonīti, mazliet ņēmu vērā pagājušā darbiņa kļūmes - piemēram, actiņas toreiz biju piešuvusi katrai pusītei atsevišķi un tās bija pirmās, kas izplīsa, pie tam ar visu sintapona pildījumu. Tagad actiņu podziņām otrā pusē pretim ir citas podziņas, lai neplēš audumiņu. Tā kā flanelītis ir pasmags, divās kārtās likt volānus negribējās, tā nu izdomāju, ka pietiks tikai ar meiteni Mākonīti :)
На этот раз облачко одностороннее, не повторяла ошибки прошлого раза - например, глаза предыдущего облачка пришивала при каждой половинке отдельно и они были первыми, которые вывалились, при чём со всем синтепоном. Теперь глазкам-пуговкам с другой стороны пришити другие пуговицы, чтобы не рвали ткань. Так как фланель тяжеловата, два слоя оборками не хотелось, решила, пусть будет только Облачко-девочка :)Gribot, negribot, skatoties uz šo darbiņu, gribas smaidīt :) Tā kā esmu uzaugusi uz mīļajām, labajām multenītēm, no zemapziņas maigi skan šī jaukā dziesmiņa :)))
Вольно, невольно, глядя на эту ​​работу, хочется улыбаться :) Так как я выросла на милых, добрых мультяшек, в подсознании нежно звучит эта прекрасная песенка :)))
Smaidam un priecājamies par dzīvi, dāvājot smaidu citiem :)))
Улыбаемся и радуемся жизни, даря улыбку другим :)))


4 komentāri:

LoveVN teica...

Как мне понравилось твоё облачко с разными кружавчиками! Очень милое и доброе!!!:-)))

RitaGri teica...

Mīļa, romantiska rozā Mākonīte. Un vēl neredzot dziesmiņu, es iedomājos tieši šo:)

Biene teica...

Cik mīļi un pasakaini!Zini ,man šī dziesmiņa ir telefonā kā zvana melodija,kopš sāku gaidīt meitiņu...Vienmēr smaidu, ja kāds zvana!

Biene teica...

Cik mīļi un pasakaini!Zini ,man šī dziesmiņa ir telefonā kā zvana melodija,kopš sāku gaidīt meitiņu...Vienmēr smaidu, ja kāds zvana!