pirmdiena, 2014. gada 4. augusts

Sajūtu parks / Парк ощущений

Viena brīnišķīga diena Sajūtu parkā :)
Один прекрасный день в Парке ощущений :)Ejam iekarot Sajūtu pasauli - pēdiņām tas liels pārbaudījums :)
Mīļā Mokka apņēmības pilna piedalās šķēršļu pārvarēšanā un kas īpaši priecē - tiek galā pati saviem spēkiem :)Krāsainie pārsteigumi mežā - brīvdabas izstāde :)Meitiņa drosmīgi tiek galā ar uzdevumiem, lai gan daži šķēršļi tomēr palika nepieveikti mazā auguma dēļ :)Ik pa laikam pētām karti, vai virzāmies pareizā virzienā :)Paveras brīnišķīgs skats uz Gauju... mirklis atpūtai, ko Mokka izmanto dzerampauzei :)

Pa trepi lejā... upssss - nepareizā trepe!!! Atpakaļ augšā :) Un tad atkal lejā, nu jau pa pareizo trepi :)))...pa šaurām takām uz augstiem mērķiem - šoreiz gan uz dubļu bedri :)))...un te tā ir - dubļu pļaņčka :))) 
Mokka ar interesi skatās šo atrakciju un pat bij gatava tajā piedalīties :) Aiz šausmām sastingu, ieraugot viņas tuvošanos bedrei... jo dubļi nemaz nav dubļi, bet gan māls, ko bija visai grūti nomazgāt pat no mums. Tad arī sapratu iepriekš pretimnākoša vīrieša jautro repliku: "Gribētu redzēt, kā atmazgās šito suni :)!" 
Bet nu Mokka ir saprātīga meitene, izdevās ar viņu sarunāt, ka šo uzdevumu viņa izlaiž :)
Paši atmazgājamies, konstatējam, ka baltās štātēs šajā parkā nav vēlams ierasties un dodamies tālāk :)Nu jau finišs - bērni izbaudīja, kā mainās pēdiņu sajūtas: pēc garās pastaigas pa meža taku, šie gludie dēļi bija tīrais baudījums pēdiņām :)Finišs ar relaksējošām kāju vanniņām un atspirdzinošu dzērienu :) Ļapotāāāāāāā!!!
Suns beigts! Mēs dzīvi!!!

Sajūtām bagātu dzīvi vēlot,
 

2 komentāri:

Tati teica...

О! Спасибо! Мы как раз обдумываем поездку в этот парк! А вчера посещали Лигатне :)

Inese teica...

Tati, там действительно интересно :) обязательно берите прогулку и ванночки для ног - как моя дочка оценила: вот это здорово!!!