otrdiena, 2014. gada 25. februāris

Lācīštēma / Медвежья тема

Vēl tālajā pagājušajā gadā tapusi dāvaniņa maza puisēna māmiņai - albumiņš dēliņa gaidīšanas un dzīves aprakstam, ņurcāmlupatiņa un lācīc :)
Еще ​​в далёком прошлом году сотворился вот такой вот комплектик в подарок мамочке по поводу рождения сына - альбомчик для записей ожидания, рождения и жизни маленького чуда, тряпочка и мишутка для игр :)
Vislielākās grūtības bija pārslēgties no rozā princeštoņiem, kas ir mana ikdienas aktualitāte, uz zilu, man tik svešo un nezināmo krāsu...
Самое трудное оказалось переключиться с розово-принцессовых тонов, которые являются моей повседневной актуальностью, на голубой, мне совсем незнакомый цвет...


Tā kā bilžu daudz, sākšu ar pirmo daļu - dāvana mazulim, lai ir ar ko nodarboties, kamēr māmiņa aizņemta ar rakstu darbiem un albumiņa aizpildīšanu :)
Фотографий, как всегда, много - так что начну с первой частью - подарок для ребенка, чтобы не скучал, пока мама занята с заполнением альбома :)

Ņurcāmlupatiņa ar visādiem izpētes objektiem. No albumiņa vākiem pāri palika audumiņš - tik mīksts un tiiiiik ņurcāms, ka pats uzprasījās uz lupatiņu...
Тряпочка со всякой всячиной. С обложки альбома остался кусочек ткани - такооооой мягкий, что буквально сам напросился на пошив тряпочки...Albumiņa pamattēma tika pieteikta par un ap lāčukiem. Tā nu lāču tēmu turpinot tapa mīkstā rotaļlieta - miega lācīc. Bantei dekoratīva nozīme tik uz dāvināšanas brīdi :) - esmu informēta, ka tās nespēj izturēt mazo pirkstiņu slodzi :)
На обложку альбома заказана была медвежья тема - вот по этому и продолжила в том же духе - мишутка, мягкая игрушка. Бант имеет чисто декоративный характер, только на момент вручения подарка :) - я в курсе, что они не выдерживают нагрузку маленьких пальчиков :)
Fotografējot mazliet paspēlējos arī pati :) - kā nekā man šis bēbīšposms jau sāk piemirsties :)
При съемке немного поигралась сама :) - как-никак этот чудный младенческий период в моей жизни уже позади :)Pēcāk atrādīšu arī albumiņu :)
Позже и альбомчиком похвастаюсь :)6 komentāri:

LoveVN teica...

Очарование волшебной медвежьей темы!!!:-)

Anonīms teica...

Musu majas sim albumam iet loti loti labi :)
Joprojaam nesaprotu kaa ko tik skaistu var izgatavot... apbriinojami!!!
Paldies Tev :))))
K.

...ar cieņu un smaidu,.. teica...

Nu... kā vērotājam no malas: Man šķiet, ka nav svarīgi - kādu Toni Tu izmanto.. visam cauri spīd "ciku caku" Inesīgais.. , Nu skaisti! Un tad uzreiz gribējās zināt, Ko nez Tu domā par Zilām rozēm?:)

Anna teica...

Precīzi pateikts par tām Inesīgajām cakiņām- savādāk jau nevar būt! Burvīgs komplekts! Bet padomā arī par tām zilajām rozēm :D

eva teica...

И альбом и медвежонок с одеялом милы до невозможности

Inese teica...

LoveVN, Eva - Спасибо, девочки :)
Kristīn, šeit kā reizi bija problēmiņa - makan censties, lai ciku cakas nebūtu :) No komentiem noprotu, ka tomēr neesmu tikusi galā ar šo uzdevumu :D
Par zilām rozēm... hmmmm... Ja runa ir par dzīviem ziediem, zilas rozes man uzdzen šermuli jau no domas vien, kā viņas mocītas, lai iegūtu nedabīgi zilo toni... Ja par lentīšrozēm - tur gan man ir pilnīgi vienalga, kādā krāsā (ja jau pat brūnas rozes ir cakotas :D), galvenais ir koncepts un mērķis, kādam tās paredzētas :) Tev ir kāda ideja zilām rozēm???
Anna, mīļš paldies. Man jau tās cakiņas dikti patīk, bet nu te gribējās ieturēties puiciskākās niansēs...