sestdiena, 2014. gada 29. marts

Cilvēkam vajag suni! / Человеку нужна собака!


Cilvēkam NOTEIKTI vajag suni!!! Kamdēļ???
Человеку ОБЯЗАТЕЛЬНО нужна собака!!! Почему???

Nu tamdēļ, lai saulainās pavasara dienās izietu jaukās pastaigās :)
Ну потому, чтобы весной в солнечную погоду выйти прогуляться :)Tamdēļ, lai labāk saprastu sevi, mācoties saprast savu suni :)
Чтобы лучше понять себя, учась понимать свою собаку :) (название книги - "Как понять животных")Tamdēļ, lai brīvdienas brokastīs dalītos ar savu tuvāko :)
Чтобы было с кем делится своим завтраком :)Un galvenokārt tamdēļ, lai mācītos mīlēt un zināt, kā ir būt mīlētam!!!
А главное - чтобы учится любить и познать, как это - быть любимым!!!

Kādam citam, kurš nav uz sauszemes, vajag gulbi :), kas to pavada pa ūdens ceļiem :)
А кому-то, кто не на суше, нужен лебедь :), который сопровождает его по водным путям :)Un, jā!!! Neaizmirstam, ka šodien ir Zemes stunda - laikā no 20:30 līdz 21:30 izslēdzam visu lieko savos mājokļos, baudam mirkļus ar saviem mīļajiem un dodam atelpu mūsu mīļajai Planētai!!! Es, savukārt, došos baudīt burvīgu koncertu - Pavasara nakts koncerts - kas arī veltīts šīsdienas Zemes stundai :)И, да!!! Не забываем, что сегодня Час Земли - с 20:30 до 21:30 выключаем всё лишнее в своих домах, наслаждаемся обществом своих близких и даём передышку нашей дорогой Планете! Ну а я тем временем буду наслаждаться прекрасным концертом - Весенний ночной концерт - который также посвящается сегодняшнему часу Земли :)Katra diena ir diena, lai justos laimīgs!
Каждый день это день, чтобы быть счастливым!

4 komentāri:

Aija Elliņa teica...

Ak! Mokka kā vienmēr... bet gulbis! :)

...ar cieņu un smaidu,.. teica...

:) Tā bilde ar gulbi = LIELISKA!

Inese teica...

Gulbi nepaspēju nobildēt, kamēr tas graciozi pa priekšu peldēja - te jau abi peldētāji mazliet nodalījušies... Vispār tie gulbji tur jūtas makan droši un omulīgi.
Pačukstēšu, ka neviļus kļuvu par liecinieci nelielai erotiskai dejai uz ezera gulbju izpildījumā :)))

Sixspārne teica...

Skaista un cēla Tava Mokka! :) Vajag gan cilvēkam draugu - pilnīgi piekrītu! Tas prieks un mīlestība, ko tas dod, ir neaizstājams! :)