svētdiena, 2018. gada 29. jūlijs

Nesvešās svešinieces jeb BlogBalle2018 / Знакомые незнакомки или БлогБалл2018


Šīs satikšanās vienmēr ir īpašas - kad pozitīvi trakas svešinieces atstāj savu ikdienu, lai pilnībā nodotos kopābūšanas priekiem. 

Когда встречаются знакомые незнакомки, это всегда сногшебательно здорово - в дали от будней, детей, работы и.др. мы хоть на миг просто отдаемся радости общения и совместных приключений. А миг на сей раз продлился 34 часа, за которые мы успели: прогуляться по городу Цесис, познакомиться с творческими людми, посетить выставки гобеленов и керамики, вместе пообедать и закупится для ужина и завтрака, творить в технике макраме, учится калиграфии, изкупаться в озере, пройти трассу ориентирования, проплыть по реке на плоту, а главное - проговорить обо всем и не о чем и смеяться, смеяться, смеяться... Потому что это время только для нас! 

Mēs bijām septiņas un piecas, neskaitot suni (jo dienas bij divas un ne visām tās abas brīvas).
Būtībā jau to nevar ne vārdos izstāstīt, ne burtos aprakstīt, bik bikucīt var bildēs parādīt...

Cēsis mūs sagaidīja saulaini un laiski - tās nebija Cēsis, ko rāda tūristiem, tās bija Laines Cēsis, un tamdēļ īpašas:
Iesākumam biezpiena radziņu medības brokastu tiesai un tad gatavas pilsētas apskatei.
Bibliotēka, kas izrādījās slēgta, jo, kā gadījies, kā ne, ir mēneša pēdējā ceturtdiena - bet turpat pāri ielai PienaPaku namiņš, kas ir vēl labāk kā bibliotēka, jo katra mēs atradām SAVU grāmatu

Mego - jā, dīvains apskates objekts :))). Mēs ar Olguci gan veldzējāmies ēnā (šis objekts nav suņiem draudzīga vieta), bet meitenes stāstīja, kas tik viss nav Cēsu Mego. 

Tikmēr ieraudzīju, cik skaista gan Cēsīs dzelzceļa stacija 

Ruckas muižas parks, kur noskaidrojām savas zināšanas koku pazīšanā un satikām savvaļas zirgusUn tādas mēs esam - nopietni nenopietnas :)))
 


Cēsu Jaunā skola, kur sajust īpašo gaisotni rūpēs par bērnu izglītošanuPastaiga vecpilsētā - ar iedvesmas stāstiem, radošiem cilvēkiem, atklājumiemIzstādes apmeklējums Cēsu pilī, kur, neticēsiet, mūs ielaida ar suni - fotografēt tur aizliegts, būs vien jātic man uz vārda  ;)
Apskatījām DZINTRAS VILKS GOBELĒNU IZSTĀDI “GADALAIKI” un KERAMIĶA JĀŅA SEIKSTA DARBU IZSTĀDI


Pusdienas Jāņogā - tik gardas un sarunām pilnas

Dodamies uz viesu namu "Kārkliņi", lai nodotos radošām nodarbēm. 

Kristīne sagatavojusi NuTikVīs pārsteigumu - mēs visas tiekam pie sava auga vismīļākā, kas taps iekarināts pašu rociņām darinātās makramē šūpolēs


 
Pa vidam vakara maltītei un sarunām ķeramies pie kaligrāfijas apgūšanasDažas stundas miega ir pilnīgi pietiekami, lai mostos jaunai dienai - rīta rasā aplūkot ainavu un saimnieksuņam BONO pakasīt punci

Brokastis, rīta pelde tuvējā ezeriņā Gaucis kā labs starterītis turpmākai dienai un aidā piedzīvojumos :
Melleņu skrējiens - orientēšanās maršruts Gaujas nacionālā parkā, kas bij plānots uz pusotru stundu, bet Dievs nemīl, kad nabagi trako, tāpēc deva mums četras stundas, lai izbaudam meža burvību. Izrādās, ka arī meitenes kleitās prot lieliski orientēties, vienlaikus salasot gailenes, mellenes un brūklenes, iejūtoties "Lina sievietes" tēlā, izbrienot kalnus, lejas un katrā kontrolpunktā satilpstot kopīgā pašiņā :)))
Sveika, Gauja - vistiešākajā šo vārdu nozīmē, jo esam izorientējušās precīzi Gaujas krastā, kur mūs gaida plosts :)Un sākas nākamais piedzīvojums: piecas meitenes plostā, neskaitot suni :)


Izrotāt ar svētku virteni, uzkārt puķpodu, uzservēt visneparastāko pusdiengaldu (izrādās, ar šķērēm var griezt desu, sieru un pat arbūzu, bet tualetes papīra rullīti pielāgot kūkas ēšanai, jo mēs esam radošas personības :D ) un esam gatavas plostošanai, pat ja mums nav ne jausmas, kā tas darāms :)))

Mēs noteikti esam ko vērtīgu šai dzīvē paveikušas, ja reiz Dieviņš mūs tā lutina - skaistie skati, burvīgie laikapstākļi un komanda vislabākā - ko tur liegties, esam LIELISKAS :D
Tikai 34 stundas, bet tiiiiiiiiik daudz iespēts. Tā sarunāties un smieties var tikai aiz laimes un dulluma

2 komentāri:

Laura teica...

Loti aizraujoshi pavadits mums bija shis laicinjsh. Tas ir jau cita,eteriska limeni-ar kadu saskanju,ista komandas gara,parvarejam shkershlus,sapratamies no pus varda, bez vardiem vai ari ar mega daudz vardiem.

Inese teica...

Jā, Laura, nupat jau liekas, tas tikai sapnis - tik nereāli pavadītas šīs dienas 😊