ceturtdiena, 2011. gada 1. septembris

Grūti...

Simtkājim ir grūti
Nostāties uz vienas kājas.
Mēnesim ir dienā grūti
Zemi apspīdēt un mājas.
Grūti ir no veikala
Nākt ar konfekštūti,
Ceļā tūlīt neatvērt –
Ai, cik grūti!
Grūti ir no vārnas ligzdas
Nočiept olu;
Bet kas ir vēl grūtāk?
Vēl grūtāk ir celties
Un iet uz skolu!
/J.Osmanis "Kas ir grūti?"/

Lielais bērns ne dienu neizlaiž, nepasakot frāzi: "Kā man negribas iet uz skolu!!!" :D Dikti pazīstama, ne? Kuram gan gribas - atvadas no vasaras jau tāpat ir grūtas, un vēl arī skolas gads jāsāk...

Paradoksāli, ka vienmēr gribam to, kas jau pagājis - dēls grib atkal iet b/dārzā, lai gan tolaik to ciest nevarēja. Es, savukārt, labprāt atgrieztos skolas solā, ko arī savulaik ne īpaši novērtēju :)))  Ko tur padarīsi - vienmēr ir labāk tur, kur mūsu nav, un vienmēr labāk bija kādreiz, nekā tagad :) Un pēc laika esošais "tagad" būs pārvērties par "kādreiz" un izrādīsies, ka bija diezgan pat labi :D

TE jau žēlojos, ka neesmu vēl paspējusi apgūt visu, ko gribētos, bet tas nebūt nav viss, kas manos plānos ieskicēts. Šovasar iemēģināju roku vēl vienā pasākumā, kas man dikti iepatikās - japāņu hieroglifi. Jāatzīst, ka ļoti meditatīvs un relaksējošs process.

Likās, ka tas eiropiešu rokai un prātam ir tik neiespējams, ka pat domāt agrāk neatļāvos par šādu pasākumu. Jau esmu minējusi, ka mans lielais bērns trenējas Vsevoloda Zeļonija Džudo skolā - un tur no pagājušā gada pieejams jauns pakalpojums - japāņu glezniecības nodarbības. Nu dikti kārojas tur iesaistīties :)))

Vēl nesen uzgāju vienu interesantu nodarbi - kaligrāfijas nodarbības. Nu arī dikti kārojas ko tādu apgūt :)))

Tik kur lai ņem laiku tam visam???

Sveiciens visiem jauno mācību gadu uzsākot - izturēsim tak (kā līdz šim esam izturējuši)
:)))

5 komentāri:

Aija Elliņa teica...

Tev arī sirsnīgs sveiciens 1.septembrī! Ir jau traki gribēt visu apgūt, iemācīties aizvien jaunas un jaunas lietas, ilgoties, lai būtu vairāk laika... bet vēl trakāk, Inese, man liekas, ja cilvēkam neko negribas un nekas nešķiet interesanti! Tā, ka priecāsimies, ka esam no tiem, kam gribas daudz un visu jaunu! :) Darbosimies un piepildīsim sapņus! Veiksmīgu šo mācību gadu!

Irēna teica...

Sveicieni arī no manis! Pilnībā pievienojos Aijas teiktajam!

Inese teica...

:))) - jā, nespēju iedomāties, cik garlaicīgi un neinteresanti ir tiem, kas neko negrib :)))
Es jau tik priecājos par katru iespēju apgūt ko jaunu, ja tā nebūtu, es takš iznīktu :)

Inese teica...

Sveicieni arī Tev jauno mācību gadiņu uzsākot!:))
Kamēr bērni pa sākumskolas klasītēm,vecāki jau nereti atkal savā ziņāā dodas skolas gaitās(saviem bērniem līdzi -vismaz neklātienē)!:))

Inga teica...

Inese - protams, ka izturēsim:D Jauku, interesantu un veiksmīgu jauno mācību gadu Tev un Tavējiem! :)))